szczegóły produktu

Niepowtarzalny pierścionek złoty ze szmaragdem

  • 513.00 zł460.00 zł
  • z VAT: 460.00 zł
  • Kod produktu: PZ192
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Oryginalny pierścionek z żółtego złota pr.585 ze szmaragdem w otoczeniu lśniących cyrkonii to propozycja dla Panów, którzy poszukują niebanalnego wzoru na zaręczyny.

Szmaragd symbolizuje siłę i szczęście wewnętrzne. Jest symbolem wierności, spokoju i bezpieczeństwa, a także nowego początku.

Pierścionek z tym kamieniem będzie stanowił symbol trwałego uczucia i obietnicy, jaką składasz ukochanej w chwili oświadczyn.

Polecamy wszystkim zakochanym!

Cechy
Próba złota 585
Surowiec żółte i białe złoto
Masa 2,23g
Opakowanie GRATIS
Informacje o próbie Produkty posiadają cechy probiercze obowiązujące na terenie Rzeczypospolitej zatwierdzone przez główny urząd miar (Dz.U. nr 55/1993r, poz.249-Prawo Probiercze) i Unii Europejskiej. Wyroby złote o masie sztuki poniżej 1g i srebrne poniżej 5g nie podlegają obowiązkowi cechowania zgodnie z art.9 ust.1
Zmiana rozmiaru pierścionka Spodobał Ci się ten pierścionek, ale nie ma Twojego rozmiaru? Nie martw się!:) Prawie każdy model możemy dowolnie dla Ciebie przerobić w naszej pracowni złotniczej. Usługa zawsze jest bezpłatna i trwa góra 2 dni. Napisz lub zadzwoń do nas, podaj model i rozmiar,a my na pewno odpiszemy! Napisz: kontakt@jubilerskawinska.pl Napisz na FB: JubilerHSkawinska Zadzwoń: 608 215 809

Napisz recenzję

Prosimy zalogować się lub zajestrować by wystawić recenzję
Zamknij

Newsletter