Ażurowy, szeroki pierścionek złoty bez kamieni Ażurowy, szeroki pierścionek złoty bez kamieni

Ażurowy, szeroki pierścionek złoty bez kamieni

708.00 zł Bez podatku: 708.00 zł

Jeżeli lubisz szerokie pierścionki złote, to ten model jest stworzony dla Ciebie!Delikatna forma siateczki i efektowny grawer przy brzegach, daje spektakularny efekt.Widoczny a zarazem delikatny.Żółte i białe złoto.Próba 585 - 14 karat.Polecamy!..

Bestseller - pierścionek złoty z greckim wzorem ... Bestseller - pierścionek złoty z greckim wzorem ...

Bestseller - pierścionek złoty z greckim wzorem ...

640.00 zł Bez podatku: 640.00 zł

Ten genialny model, to jeden z naszych najlepiej sprzedających się pierścionków.Połączenie dużej, okrągłej cyrkonii i greckiego wzoru, to zestaw idealny.Oczarował już wiele naszych klientek.Po obu stronach żółtej szyny oprawionych zostało 12 dodatkowych cyrkonii. Po sześć z każdej strony.Całość w wy..

Bogaty i okazały pierścionek złoty z cyrkoniami... Bogaty i okazały pierścionek złoty z cyrkoniami...

Bogaty i okazały pierścionek złoty z cyrkoniami...

845.00 zł Bez podatku: 845.00 zł

Szeroki pierścionek złoty zdobiony cyrkoniami.Całość wykonana w złocie wysokiej próby 585.Główna, owalna cyrkonia oprawiona w 4 łapki. Reszta lśniących cyrkonii oprawiona została na gładko.Model w całości zrobiony jest z żółtego złota.Serdecznie polecamy!..

Błyszczący pierścionek złoty w kształcie kwia... Błyszczący pierścionek złoty w kształcie kwia...

Błyszczący pierścionek złoty w kształcie kwia...

428.00 zł Bez podatku: 428.00 zł

Wspaniały pierścionek dla wyjątkowej kobiety!Nie od dziś wiadomo, że kobiety kochają kwiaty, dlatego ten model jest wprost idealny.W delikatnej formie oprawionych zostało kilkanaście błyszczących, białych cyrkonii.Próba złota 585 - 14 karat.Całość jest lekka i subtelna, dziewczęca i zarazem kob..

Błyszczący złoty pierścionek z cyrkoniami Błyszczący złoty pierścionek z cyrkoniami

Błyszczący złoty pierścionek z cyrkoniami

599.00 zł Bez podatku: 599.00 zł

Wyjątkowy i ponadczasowy model wśród pierścionków złotych.W oprawie w kształcie markizy oprawionych zostało 13 błyszczących cyrkonii.Jedna, duża owalna i dwanaście mniejszych, okrągłych.Prezentowany pierścionek, to model znany i wybierany od lat.Idealny na zaręczyny, prezent lub bez okazji!Serdeczni..

Ciekawy, przeplatany pierścionek złoty w żółt... Ciekawy, przeplatany pierścionek złoty w żółt...

Ciekawy, przeplatany pierścionek złoty w żółt...

720.00 zł Bez podatku: 720.00 zł

Prezentowany model to propozycja dla Pań, które preferują biżuterię bez kamieni.Wykonany w żółtym złocie w wysokiej próbie 585.Cztery, subtelne linie symetrycznie przeplatają się tworząc niebanalną całość.Dla podkreślenia efektu niektóre elementy zostały pokryte rodem(białe elementy).Polecamy!..

Czarujący pierścionek złoty z cyrkoniami Czarujący pierścionek złoty z cyrkoniami
rating

Czarujący pierścionek złoty z cyrkoniami

680.00 zł Bez podatku: 680.00 zł

Oświadczyny jak z bajki!Ten model to prawdziwy BESTSELLER wśród naszych modeli pierścionków.Przepięknie oprawiona centralnie cyrkonia w 4 łapki w białym złocie i kilka dodatkowych po bokach, tworzą harmonijną całość, która oczaruje Twoją wybrankę.Każdego dnia przypominał będzie ten jedyny, wspaniały..

Czarujący pierścionek złoty z niepowtarzalnym n... Czarujący pierścionek złoty z niepowtarzalnym n...
rating

Czarujący pierścionek złoty z niepowtarzalnym n...

739.00 zł Bez podatku: 739.00 zł

Nasz BESTSELLER!Najlepiej sprzedający się model z kolekcji.Jego konstrukcja, wykonanie, zestawienie kamieni, topi serce każdej kobiety.Ponadczasowy, elegancki, bardzo błyszczący i w wysokiej próbie 585. To wszystko sprawia, że większość klientów decyduje się właśnie na ten model.Zawsze żół..

Czarujący pierścionek złoty z rubinem Czarujący pierścionek złoty z rubinem

Czarujący pierścionek złoty z rubinem

817.00 zł Bez podatku: 817.00 zł

Symbol miłości!Rubin ceniony jest dzięki swej niezwykłej barwie, która jednoznacznie odnosi się do uczucia łączącego dwoje zakochanych.Obok szmaragdu i szafiru, jeden z najbardziej cenionych i pożądanych kamieni jubilerskich.Prezentowany model genialnie uwydatnia przepiękny klejnot. Delikatne cyrkon..

Czarujący zaręczynowy z cyrkonią - białe złot... Czarujący zaręczynowy z cyrkonią - białe złot...

Czarujący zaręczynowy z cyrkonią - białe złot...

616.00 zł Bez podatku: 616.00 zł

Klasyczne zaręczyny!Kuszący niezwykłą elegancją, intrygujący tradycyjnym kształtem i smukła linia z białego złota próby 585, tworzą urzekający i niebanalny projekt dla kobiet zakochanych w klasyce, poszukujących form pełnych luksusowej prostoty.Prezentujemy pierścionek z białego złota z lśniącą cyrk..

1 do 10 ze 110 produktów (11 stron)
Zamknij

Newsletter