Czarujący pierścionek złoty z cyrkoniami Czarujący pierścionek złoty z cyrkoniami
rating

Czarujący pierścionek złoty z cyrkoniami

650.00 zł Bez podatku: 650.00 zł

Oświadczyny jak z bajki!Ten model to prawdziwy BESTSELLER wśród naszych modeli pierścionków.Przepięknie oprawiona centralnie cyrkonia w 4 łapki w białym złocie i kilka dodatkowych po bokach, tworzą harmonijną całość, która oczaruje Twoją wybrankę.Każdego dnia przypominał będzie ten jedyny, wspaniały..

Idealny na zaręczyny - pierścionek złoty z cyrk... Idealny na zaręczyny - pierścionek złoty z cyrk...

Idealny na zaręczyny - pierścionek złoty z cyrk...

680.00 zł Bez podatku: 680.00 zł

Wyjątkowy projekt od Jubiler H.Skawińska, to pierścionek wymarzony na zaręczyny.Dużą okrągłą cyrkonię o średnicy 5 mm zgrabnie oprawiono w sześć łapek.Symetrycznie zwężająca się szyna, z dodatkowo oprawionymi 8 kamieniami, nadaje pierścionkowi delikatności i subtelności.Całość wykonana w żółtym złoc..

Idealny pierścionek zaręczynowy z dużą cyrkoni... Idealny pierścionek zaręczynowy z dużą cyrkoni...
rating

Idealny pierścionek zaręczynowy z dużą cyrkoni...

860.00 zł Bez podatku: 860.00 zł

Nasz BESTSELLER!Klasyczne zaręczyny!Kuszący niezwykłą elegancją, intrygujący tradycyjnym kształtem pierścionek wykonany z wysokiej jakości kruszca pr.585.Projekt niebanalny, dla kobiet zakochanych w klasyce, poszukujących form pełnych luksusowej prostoty.Model wprost idealny na zaręczyny, ale t..

Klasyczny i elegancki pierścionek złoty z cyrkon... Klasyczny i elegancki pierścionek złoty z cyrkon...
rating

Klasyczny i elegancki pierścionek złoty z cyrkon...

515.00 zł Bez podatku: 515.00 zł

Klasyczny model z szerszą szyną i cyrkonią , to propozycja dla tych, którzy poszukują idealnego pierścionka zaręczynowego.Model wykonany z żółtego złota z oprawą wykonaną w białym złocie.Cyrkonia 4 mm.Całość z wysokiej jakości kruszca pr.585.Polecamy!..

Klasyka i prostota - pierścionek złoty na zaręc... Klasyka i prostota - pierścionek złoty na zaręc...

Klasyka i prostota - pierścionek złoty na zaręc...

823.00 zł Bez podatku: 823.00 zł

Nasz BESTSELLER!Klasyczne zaręczyny!Kuszący niezwykłą elegancją, intrygujący tradycyjnym kształtem pierścionek wykonany z wysokiej jakości kruszca pr.585.Projekt niebanalny, dla kobiet zakochanych w klasyce, poszukujących form pełnych luksusowej prostoty.Model wprost idealny na zaręczyny, ale t..

Luksusowy pierścionek złoty z cyrkoniami Luksusowy pierścionek złoty z cyrkoniami
rating

Luksusowy pierścionek złoty z cyrkoniami

610.00 zł Bez podatku: 610.00 zł

Nasz BESTSELLER!Ten model swoją niepowtarzalną formą, zachwycił już wiele kobiet!Widoczny, z 5 błyszczącymi cyrkoniami oprawionymi w białym złocie, prezentuje się znakomicie.Centralna cyrkonia wielkości 5 mm.To pierścionek, który przez następne dziesięciolecia będzie symbolem pięknego i trwałego zwi..

Luksusowy pierścionek złoty z szafirem i cyrkoni... Luksusowy pierścionek złoty z szafirem i cyrkoni...

Luksusowy pierścionek złoty z szafirem i cyrkoni...

605.00 zł Bez podatku: 605.00 zł

W dzisiejszych czasach szafir uznawany jest za kamień magiczny, w którym zamknięta jest rozległa wiedza.Osoby go noszące mają być obdarzone niebanalnym poczuciem humoru oraz szerokimi horyzontami myślowymi.Szafir to kamień miłości, polecany tym, którzy chcą stworzyć trwały związek na lata.Obok ..

Masywny pierścionek złoty z niespotykaną cyrkon... Masywny pierścionek złoty z niespotykaną cyrkon...

Masywny pierścionek złoty z niespotykaną cyrkon...

868.00 zł Bez podatku: 868.00 zł

Złoty pierścionek wykonany z żółtego złota w próbie 585, udekorowany cyrkoniami.Biżuteria naszej produkcji idealnie sprawdza się zarówno jako pierścionek zaręczynowy jak i prezent urodzinowy.Obdarowanie nim bliskiej osoby to doskonały sposób na wyrażenie głębokiego uczucia.Eleganckie opakowanie..

Niezwykle urzekający i błyszczący pierścionek ... Niezwykle urzekający i błyszczący pierścionek ...

Niezwykle urzekający i błyszczący pierścionek ...

753.00 zł Bez podatku: 753.00 zł

Nasz BESTSELLER wśród biżuteryjnych projektów wyróżnia niezwykłe ułożenie kamieni.Centralnie oprawionych zostało zgrabnie kilkanaście błyszczących cyrkonii, tworząc swego migoczącą całość.Na żółtej szynie po obu stronach korony, dodatkowo oprawionych zostało 10 subtelnych cyrkonii.Subtelna elegancja..

Olśniewający pierścionek zaręczynowy z błyszc... Olśniewający pierścionek zaręczynowy z błyszc...

Olśniewający pierścionek zaręczynowy z błyszc...

703.00 zł Bez podatku: 703.00 zł

Olśniewające zaręczyny!Podaruj ten wyjątkowy model swojej ukochanej, aby zagościć w jej sercu na zawsze.Centralnemu, pięknie oprawionemu kamieniowi, towarzyszy 12 mniejszych po bokach.Całość idealnie wpisuje się w trendy na nadchodzący sezon.Pierścionek wykonany został z pr.585, a jego kamienie to c..

1 do 10 ze 26 produktów (3 stron)
Zamknij

Newsletter