O nas

 

 

FIRMA Jubiler Hanna Skawińska​  powstała w 2013. Na szczęście data nie okazała sie pechowa ;)
Właścicielką jestem ja - Hania, jak sama nazwa sugeruje. Jestem młodą osobą idącą z duchem czasu i mody. Często przeglądam magazyny jubilerskie, jestem na bieżąco z trendami, jeżdżę na targi jubilerskie i nawiązuję kontakt z firmami, które oferują najlepszy towar w najniższej cenie. Jestem otwarta na wymagania klientów. Każdy ,niezależnie czy dokonuje zakupu czy nie, może liczyć na miłą i fachową obsługę. Z przyjemnością udzielam klientom rabatów, rozdaję Karty Stałego Klienta, organizuję zniżki, konkursy i inne. Klienci ,którzy do mnie wracają z usmiechem na twarzy są na wagę złota! :)


Ale dlaczego ta branża? No cóż... nie wzięło się to z księżyca. Otóż przez wiele lat (w zasadzie od najmłodszych) pomagałam mojemu tacie w prowadzeniu sklepu jubilerskiego we Wrocławiu, aż w końcu postanowiłam spróbować własnych sił i udało się! Ukończyłam Wyższą Szkołę Rzemiosł Artstycznych i Zarządzania o kierunku Jubilerstwo i obróbka kamieni. Praca przy stole jubilerskim, ze złotem, kamieniami nie jest mi obca. Przez wiele lat tym się trudniłam:)


W końcu postanowiłam zaszczepić pasję w moim przyszłym mężu, który obecnie jest złotnikiem. Przejął moją działkę,a ja zajęłam się typowo kobiecymi sprawami - sprzedażą, obsługą i zarządzaniem naszym sklepem, co nie ukrywam uwielbiam robić i angażuję się całą sobą! Dzięki temu tworzymy bardzo zgrany team i jesteśmy wielozadaniowi. Rozwinęliśmy się na każdej płaszczyźnie branży jubilerskiej i nie spoczywamy na laurach :)


Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego profilu na FB: JubilerHSkawinska, którego od trzech lat prowadzę z ogromną przyjemnoscią. Chętnie wysłuchuję opini, porad, sugestii, ale również i krytyki :)

Dziękuję za poświęcony czas i mam nadzieję, że DO ZOBACZENIA I DO USŁYSZENIA! ;)
Hanna Skawińska
 
Godziny otwarcia sklepu:
   *pn - pt. 10.00-18.00
   *sob. 10.00-15.00
 
 
   ​    
 
 
Zamknij

Newsletter